Hakkımızda
Bizi sosyal medyada takip edin.. Sektörde 25 Yıllık Tecrübe Isparta - Burdur Prefabrik Yapı, Konteyner  
Bize Ulaşın : +90 (506) 167 38 52


  Hakkımızda
 

Her Mevsim, Her Yerde Kullanılabilir Mekanlar Üretiyoruz..


Prefabrike yapı, konteyner, çelik konstrüksiyon yapılar ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; kaliteli ürün, ekonomik fiyat ve ''her mevsim konforlu yaşam'' ilkesi ve yenilikçi anlayışı ile hazır yapı sektöründe faaliyet göstermektedir.
Mimar, mühendis ve teknik personel kadromuzla yapı sektöründe 19 yıllık bilgi birikimi ve iş tecrübemize güvenerek ve inanarak, teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyip, sektöre yeni ürünler sunmaktayız.

Çağdaş tasarım, modern teknoloji ve geniş ürün yelpazemizle, her müşteri talebine uygun, kaliteli, depreme dayanıklı, ekonomik ve estetik ürünlerimizle yapı sektörüne en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözüm olabilmek için, temelden çatıya tüm bina ile ilgili inşaat hizmetlerini de karşılamakta, anahtar teslim hizmet imkanı sunmaktayız. ve teknik personel kadromuzla yapı sektöründe 19 yıllık bilgi birikimi ve iş tecrübemize güvenerek ve inanarak, teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerimizi gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyip, sektöre yeni ürünler sunmaktayız.

Prefabrik konutlarda dört mevsim kullanıma uygun yalıtım sağlanmaktadır.
Yapıların kurulacağı yerin iklim ve bölge özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Prefabrik Evler
Prefabrik Villa
Prefabrik Ofis
Prefabrik Yapı
Prefabrik Konut
Prefabrik Şantiye

Deprem Evi
Konteyner
Konteyner Ev
Konteyner Ofis
Şantiye Konteyner
WC ve Duş Kabinleri
Römorklu Konteyner
Hangar
İLETİŞİM:
Adres : Sanayi Mahallesi 105. Cadde No: 18 Şehir Hastanesi Yanı
MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE
Tel: +90 506 167 38 52
E-mail: info@davrazprefabrik.com
©2018 Davraz Prefabrik ISPARTA - Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Web Tasarım ve Seo : Lowa Bilişim ve Yazılım Teknolojileri