Teknik Özellikler 1
Bizi sosyal medyada takip edin.. Sektörde 25 Yıllık Tecrübe Isparta - Burdur Prefabrik Yapı, Konteyner  
Bize Ulaşın : +90 (506) 167 38 52


  Teknik Özellikler
   

Fiyatlara Dahil Olan İşlemler
 • Prefabrik yapının kurulması.
 • İç kapılar (American Panel Kapı)
 • Dış Kapı (Çelik Kapı)
 • Prefabrik yapının iç elektrik tesisatı (sıva altı),
  Su tesisatının çekilmesi (sıva altı) ve armatürlerin takılması
 • Prefabrik yapının iç ve dış boyasının yapılması
 • Tüm pencere ve camlar (PVC Çift Cam)
Fiyatlara Dahil Olmayan İşlemler
 • Prefabrik yapının kurulması için gerekli plan, proje ve yasal izinlerin alınması
 • Zemin betonunun hazırlanması
 • Nakliye
 • Mutfak Dolabı
 • İşçilerin yemek ve konaklaması
 • Isıtma ve Soğutma tesisatları (kalorifer, kombi, termosifon, klima ve benzeri ürünlerin ve tesisatlarının takılması)
 • Prefabrik yapının dış bağlantılarının yapılması (elektrik, atık su, temiz su v.b.)
 • Kaba montaj işelminden sonra prefabrik yapının içerisine şap dökülmesi

Teknik Özellikler

Dış ve iç paneller : Özel bükümlü paslanmaz galvaniz saçdan ve 8X1250X2500 mm ebatlarında çift taraflı çimentolu yonga levhadan (betopan) imal edilir. Arakat Konst. başına İki Katlı Binalarda Isı yalıtımı için paneller arasında 84 mm 16 dansite polistiren sert köpük kullanılır. Dış panel kalınlığı 10 cm, iç panel kalınlığı 10 cm ve panel yüksekliği 250 cm’dir. olu duvar paneli, pencereli duvar paneli, vasistaslı duvar paneli ve kapılı duvar panelinden imal edilen binaların en ağır parçası (1 adet 125x250 cm dış kapılı panel için ) 114 kg dır.

Panel Birleşimleri : Birleşim elemanları olan özel U ve H profilleri paslanmaz galvaniz sacdan bükülerek özel kenet sistemi ile birleştirilir. Kenarlarda radius oluştuğundan terleme sonucu paslanma olmaz.

Taşıyıcı Konstrüksiyonlar : Çatı makasları, kirişler ve kolonlar özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan imal edilir. Bina boyunca her 125 cm de bir adet özel şekillendirilmiş çelik makas konulmakta olup makas üst yüzeyine özel şekillendirilmiş galvaniz sacdan aşıklar monte edilir. Montajda civata ve somun kullanıldığından yapı defalarca sökülüp takılabilir.Kaynaksız ve Cıvata Bağlantılı Sistem ile modern üretim tesislerimizde üretilmektedir.

Arakat Konstrüksiyonlar : Ara kat konstrüksiyonu taşıyıcı kafes şeklinde özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan imal edilir. Arakat zemini 16 mm betopan (çimento yonga levha) ile kaplanır. Alt kat asma tavan alçıpanı üzerine ısı-ses izolasyonu olarak 80 mm (14 kg/m3)  kalınlığında cam yünü serilir.Arakat taşıma yükü 200 kg/m² dir.

Çatı Sistemi : %33 eğimli beşik çatı yapılmakta, isteğe bağlı olarak kırma çatı da yapılabilmektedir.

Çatı Kaplama ve Yalıtımı : Çatı kaplaması olarak metal aşıklar üzerine paslanmaz boyasız(naturel) galvaniz trapez sac uygulanır. Opsiyonel olarak Boyalı Trapez Sac uygulamasının yanında , Shingle ,Metal Kiremit uygulamaları da yapılmaktadır.Makas alın bölgesi menfezli ve PVC lambri malzeme ile kaplanmaktadır. Bina etrafında 20 cm. genişliğinde paslanmaz galvaniz sacdan şekillendirilmiş betopan saçaklar bulunmaktadır. Çatıya özel bükümlü paslanmaz galvaniz sacdan deprem diyagonelleri konulmaktadır. PVC esaslı kare yağmur dereleri ve aksesuarları monte edilmektedir. ( Kardan kaynaklanabilecek kırılmalar kapsam dışındadır.)

Tavan Kaplamaları : Tavan kaplaması olarak 12.5 mm kalınlığında alçıpan levha kullanılır. Tavan yalıtımı olarak asma tavan alçıpanı üzerine 80 mm kalınlığında 80 mm (14 kg/m3) cam yünü serilir.( İsteğe bağlı taşyünü ). Islak mekanların tavanlarına betopan PVC lambri levha uygulanmaktadır

Prefabrik Evler
Prefabrik Villa
Prefabrik Ofis
Prefabrik Yapı
Prefabrik Konut
Prefabrik Şantiye

Deprem Evi
Konteyner
Konteyner Ev
Konteyner Ofis
Şantiye Konteyner
WC ve Duş Kabinleri
Römorklu Konteyner
Hangar
İLETİŞİM:
Adres : Sanayi Mahallesi 105. Cadde No: 18 Şehir Hastanesi Yanı
MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE
Tel: +90 506 167 38 52
E-mail: info@davrazprefabrik.com
©2018 Davraz Prefabrik ISPARTA - Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Web Tasarım ve Seo : Lowa Bilişim ve Yazılım Teknolojileri